Raging Thunder

Raging Thunder 1.0

Zarabiaj na wyścigach samochodowych w Windows Mobile

Zalety

  • Dobra grafika
  • Uczucie prędkości

Wady

  • Sterowanie nie jest optymalne

Bardzo dobry
8

Raging Thunder to trójwymiarowe (3D) wyścigi samochodowe dla telefonu z Windows Mobile. Samochody są szybkie, sterowanie łatwe a dobra grafika i wiele trybów jazdy zachęcają do grania.

Wyścigi samochodowe budzą wielkie emocje pod każda szerokością geograficzną. Najlepsze jednak są te, w których można osobiście uczestniczyć, na przykłada w telefonie komórkowym z Windows Mobile. Raging Thunder oferuje różne tryby jazdy: praktyka, szybki wyścig lub mistrzostwa rozgrywane o pieniądze. Wybitne osiągnięcia przełożą się na zarobki a w rezultacie możliwość kupna nowego, lepszego pojazdu.

Grafika w Raging Thunder godna jest pochwały. Trójwymiarowa sceneria świetnie oddaje wrażenie szybkości. Dźwięki są dopracowane, sterowanie bardzo proste a zarabianie pieniędzy bardzo motywujące do doskonalenia umiejętności rajdowych.

Raging Thunder to trójwymiarowe (3D) wyścigi samochodowe, w których zarobisz kasę i zmienisz brykę na znacznie bardziej wypasioną. Jeśli szukasz mocnych wrażeń i szybkich samochodów, to gra dla Ciebie.

Najczęściej pobierane Logiczne na Windowsmobile

Więcej
Raging Thunder

Download

Raging Thunder 1.0

Opinie użytkowników o Raging Thunder